Davon House

jan 14, 2022
admin

House egyike volt annak az 56 védőhátvédnek, akik részt vettek az NFL Scouting Combine-on Indianapolisban, Indianában. Várható volt, hogy ő lesz az egyik leggyorsabb védőhátvéd a combine-on. Az összes combine-gyakorlatot elvégezte, és a 40 yardos gyorson a 13. helyen végzett a védőhátvédek között. 2011. március 19-én House részt vett a New Mexico State pro dayjén, és megpróbált jobb teljesítményt nyújtani néhány combine gyakorlaton. Futotta a 40 yardos sprintet (4,37 mp), a 20 yardos sprintet (2,55 mp), a 10 yardos sprintet (1,56 mp) és a távolugrást (9’1″). A draft előtti folyamat végén House-t az NFL-draft szakértői és elemzői a harmadik vagy negyedik körbe sorolták. A DraftScout.com a hetedik legjobb cornerbacknek tartotta a drafton, a WalterFootball.com pedig a nyolcadik legjobb cornerbacknek.

Külső videó

videó ikon

Davon House NFL Combine edzése

Előzetes…draft előtti mérések
magasság súly karhossz kézméret 40-yard sprint 10-yard split 20-yard split 20-yard shuttle Three-cone drill Vertical jump Broad jump Bench press Wonderlic

Green Bay PackersSzerkesztés

A Green Bay Packers a 2011-es NFL Draft negyedik körében (összesen 131.) választotta ki House-t az NFL negyedik körében. House volt a 19. cornerback, akit 2011-ben választottak ki, és ő volt a New Mexico State legmagasabb draftoltja azóta, hogy Joe Campbellt 1988-ban a negyedik körben (91.) kiválasztották.

2011Szerkesztés

2011. július 29-én a Packers négyéves, 2 dolláros szerződést kötött House-szal.34 millió dolláros szerződést, amely 198.000 dolláros aláírási bónuszt tartalmazott.

Az edzőtábor során House a veterán Jarrett Bush és Pat Lee ellen versenyzett a negyedik cornerback helyéért a Packers mélységi táblázatán. Mike McCarthy vezetőedző az alapszakasz kezdetére House-t a hatodik cornerbacknek nevezte ki a mélységi táblázaton, Charles Woodson, Tramon Williams, Sam Shields, Jarrett Bush és Pat Lee mögött.

2011. október 23-án, a Minnesota Vikings elleni 33-27-es győzelem során House bemutatkozott a profi alapszakaszban, miután az első hat mérkőzésen inaktív volt. A 17. héten a Packers 45-41-es Detroit Lions elleni győzelménél egy szóló tackle-t hajtott végre. A 2011-es újonc szezonját két mérkőzésen egy tackle-vel és nulla kezdettel fejezte be.

2012Szerkesztés

House az edzőtáborban Jarrett Bush, Sam Shields és az újonc Casey Hayward ellen versenyzett a megüresedett kezdő cornerback helyért, miután a veterán Charles Woodsont áthelyezték strong safety-nek Nick Collins helyére, akit egészségügyi okok miatt elengedtek. 2012. augusztus 8-án House négy szerelést és egy passzlekerülést jegyzett, mielőtt a harmadik negyedben vállsérüléssel elhagyta a Packers 21-13-as vereségét a San Diego Chargers elleni mérkőzésen. Az előszezon hátralévő részét és az alapszakasz első hat mérkőzését kihagyta. House-t az ötödik cornerbacknek nevezték ki az alapszakaszban, Tramon Williams, Sam Shields, Casey Hayward és Jarrett Bush mögött.

2012. október 21-én House játszott a szezon első mérkőzésén, és két szóló tacklet és egy passzlekerülést ért el a Packers 30-20-as győzelmében a St. Louis Rams ellen. Ő lett a harmadik cornerback a mélységi táblázaton, miután Sam Shields térdsérülést szenvedett, ami miatt hat egymást követő mérkőzést (6-13. hét) kellett kihagynia. A 8. héten House megszerezte karrierje első kezdőjátékosát, és blokkolt egy puntot, amelyet a linebacker Dezman Moses szerzett touchdownt a Jacksonville Jaguars elleni 24-15-ös győzelem során. A mérkőzést négy összeszedett szereléssel fejezte be, és közreműködéséért elnyerte a hét NFC Special Teams Player of the Week díját. A következő héten House az Arizona Cardinals elleni 31-17-es győzelem során szezoncsúcsot jelentő hat szóló tackle-t és egy pass break up-ot jegyzett. 2012. november 18-án House a Detroit Lions elleni 24-20-as győzelem alkalmával négy kombinált tacklet gyűjtött, egy passzt hárított és karrierje első zsákolását hajtotta végre Matthew Staffordon. House csípősérülés miatt kihagyta a Green Bay Packers 17. heti, Minnesota Vikings elleni vereségét és mindkét rájátszásbeli mérkőzését. A 2012-es szezont kilenc mérkőzésen és öt kezdőként összesen 26 szereléssel (20 szóló), öt passzleválással és egy sackkel zárta. House összesen 318 védekezésben lépett pályára és az egész szezonban vállsérüléssel küzdött, ami miatt hámot kellett viselnie a játékhoz.

2013Szerkesztés

Defensive coordinator Dom Capers és cornerbacks coach Joe Whitt Jr. nyílt versenyt rendezett a kezdő cornerback posztokért Davon House, Tramon Williams, Sam Shields és Casey Hayward között. Mike McCarthy vezetőedző Williams, Shields és Hayward mögött House-t nevezte ki negyedik cornerbacknek az alapszakasz kezdetére.

2013. október 20-án House három szóló tackle-t, három pass break up-ot és karrierje első interceptionjét jegyezte a Cleveland Browns irányítója, Brandon Weeden 31-13-as győzelménél. A 13. héten a Detroit Lions elleni 40-10-es vereség alkalmával szezoncsúcsot jelentő nyolc összesített tacklet és egy passzot szakított le. A 2013-as szezont 44 összesített tackle-vel (36 szóló), tíz passzlepattanóval, egy interceptionnel és egy sackkel zárta 16 mérkőzésen és öt kezdőként.

A Green Bay Packers 8-7-1-es mérleggel az NFC North első helyén végzett. 2014. január 5-én House pályafutása első rájátszásbeli mérkőzésén játszott és négy szóló tackle-t és két pass break up-ot gyűjtött a Packers 23-20-as vereségében a San Francisco 49ers ellen az NFC Wildcard mérkőzésén.

2014Szerkesztés

Az edzőtáborban House a harmadik vagy negyedik cornerback pozícióért versenyzett Casey Hayward és Micah Hyde ellen. Az alapszakasz kezdetén Tramon Williams, Sam Shields és Casey Hayward mögött a negyedik cornerbacknek nevezték ki a mélységi táblázaton.

A 3. héten House öt szóló tacklet, egy passzlevételt és egy passzot fogott el Matt Staffordtól a Detroit Lions elleni 17-9-es vereség alkalmával. Négy mérkőzésen (4. hét, 6-8. hét) váltotta Sam Shields-t, mint kezdő külső cornerback, miután Shields bal térdsérülést szenvedett. 2014. október 26-án a Packers New Orleans Saints elleni 44-23-as vereségén a szezonban hét szóló tacklet és egy passzot hárított. A 14. héten súlyos vállsérülést szenvedett a Packers 43-37-es Atlanta Falcons elleni győzelménél. A sérülés miatt kihagyta a hátralévő három mérkőzést (15-17. hét). House utolsó Green Bay-i szezonját 27 szóló tackle-vel, tíz passzlepattanóval és egy interceptionnel zárta 13 mérkőzésen és négy kezdőként. A Green Bay Packers 12-4-es mérleggel végzett a divízió élén, és legyőzte a Dallas Cowboys-t, mielőtt az NFC bajnokságban kikapott a Seattle Seahawks-tól. A vereséget két szóló tackle-vel és két pass break up-pal fejezte be.

2015Szerkesztés

House korlátlan szabadügynök lett, miután a Packers úgy döntött, hogy nem kínál szerződéshosszabbítást, és megengedte neki, hogy tesztelje a szabadügynökpiacot. Többször is megerősítette, hogy Green Bayben akar maradni. Több csapattal, köztük a Minnesota Vikings, a Chicago Bears, a Philadelphia Eagles, a Seattle Seahawks, a Jacksonville Jaguars és az Oakland Raiders csapatával vett részt privát találkozókon és látogatásokon. A Green Bay Packers a Jacksonville-nél lényegesen alacsonyabb szerződési ajánlatot tett House megtartására, miután úgy volt, hogy a Jaguarshoz szerződik.

Jacksonville JaguarsSzerkesztés

2015. március 11-én a Jacksonville Jaguars négyéves, 24,5 millió dolláros szerződést kötött House-szal, amely 10 millió dollár garantált összeget tartalmazott. Újra egyesült korábbi New Mexico State-i vezetőedzőjével, DeWayne Walkerrel, aki a Jaguars defensive backs edzőjeként dolgozott.

Gus Bradley vezetőedző az edzőtábor előtt House-t nevezte ki de facto kezdő cornerbacknek. A Jacksonville Jaguars szezonnyitóján debütált a Carolina Panthers ellen, és a 20-9-es vereség során két szóló tackle-t és egy pass break up-ot jegyzett. A 7. héten House-t Dwayne Gratz javára a kispadra ültették, de a következő mérkőzésen újra kezdő szerepbe került. 2015. november 15-én House a Jaguars Baltimore Ravens elleni 22-20-as győzelmében House szezoncsúcsot jelentő nyolc összesített tacklet, karriercsúcsot jelentő négy passzlepattanót és kétszer elkapta Joe Flaccót. A 17. héten szezoncsúcsot jelentő hat szóló tackle-t, két passzlepattanót és egy interceptiont szerzett a Houston Texans 30-6-os vereségénél. A 2015-ös szezont karriercsúcsot jelentő 60 összesített tackle-vel (49 szóló), 23 passzlepattanóval, karriercsúcsot jelentő négy interceptionnel és egy kierőszakolt fumble-lel zárta 16 mérkőzésen és 15 kezdőként. A 23 passzlepattanója egy szezonban franchise-rekordot állított fel.

2016Szerkesztés

House jelentős versenyt látott a kezdő szerepéért az újonnan megszerzett szabadügynök Prince Amukamarával és a 2016-os első körös Jalen Ramsey-vel. Gus Bradley vezetőedző House-t és Ramsey-t nevezte ki kezdő cornerbacknek az alapszakasz kezdetére.

2016. szeptember 25-én House a Baltimore Ravens elleni 19-17-es vereség alkalmával szezoncsúcsot jelentő öt szóló tackle-t jegyzett. A következő héten az Indianapolis Colts elleni 30-27-es győzelem során a kispadra ültették. House-t a mélységi táblázaton megelőzte Prince Amukamara és Aaron Colvin, akik a 6. héten tértek vissza eltiltásukból. House a szezon hátralévő részében tartalékos szerepkörben maradt. Hanyatló játéka és kispadra ültetése az új védelmi koordinátor, Todd Wash és az általa bevezetett zóna fedezős védelemmel volt összefüggésben, ahol House a korábbi védelmi koordinátor, Bob Babich emberfedezős rendszere alatt sikeres volt. A 2016-os szezont 16 mérkőzésen és négy kezdőként 17 összesített tackle-vel (15 szóló) zárta.

2017. március 6-án House-t elengedte a Jaguars. House iránt azonnal érdeklődött a Green Bay Packers és részt vett egy látogatáson a Pittsburgh Steelersnél.

Green Bay Packers (második állomás)Edit

2017. március 14-én a Green Bay Packers egyéves, 2 dolláros szerződést kötött House-szal.80 millió dolláros szerződést, amely 850.000 dolláros aláírási bónuszt tartalmazott.

2017Szerkesztés

House egyik legnagyobb szenzációja a Packersnél töltött második időszaka alatt történt a minicamp előtt, 2017. június elején. Miután lekésett egy csatlakozó járatot, és este 11 után érkezett Minneapolisba, Davon a Twitteren keresett egy fuvart Green Baybe. A testvérek, Chad és Mike Johnson, Eau Claire és Hudson WI., a segítségére siettek. Davon végigvezette a testvéreket a Packers öltözőjén a Lambeau Field-en, országos hírverést keltve.

Davon az edzőtáborba kezdő cornerbackként lépett be, Sam Shields helyére, miután egészségügyi problémák miatt elengedték. Mike McCarthy vezetőedző Damarious Randall mellett House-t nevezte ki kezdő cornerbacknek az alapszakasz kezdetére. Két mérkőzést (3-4. hét) kihagyott, miután quadricepsz-sérülést szenvedett. 2017. október 22-én a Packers New Orleans Saints elleni 26-17-es veresége alkalmával House hat összeszedett tacklet, két passzt hárított és elkapta Drew Brees-t a Packers 26-17-es veresége során. A 9. héten a Detroit Lions elleni 30-17-es vereség alkalmával szezoncsúcsot jelentő kilenc kombinált tacklet gyűjtött. A következő héten House a Chicago Bears 23-16-os győzelme során szezoncsúcsot jelentő nyolc egyéni tacklet és egy sacket szerzett. A 2017-es szezont 44 kombinált tackle-vel (37 szóló), hat passzlepattanóval, egy interceptionnel és egy sackkel zárta 12 mérkőzésen és 12 kezdőként.

2018Szerkesztés

2018. április 13-án a Packers egy egyéves, 1,005 millió dolláros szerződést kötött House-szal, amely 90.000 dolláros aláírási bónuszt tartalmazott. 2018. szeptember 25-én vállsérülés miatt sérült tartalékba helyezték.