NFL rájátszás divíziós forduló első gondolatai Előrejelzések, vonalak

okt 12, 2021
admin

A 2021-es NFL rájátszás összes mérkőzésének első előrejelzései, korai vonalak és gyors elemzése.

– Contact/Follow @ColFootballNews & @PeteFiutak

NFL Playoff Divisional Round First Thought Predictions

– Baltimore at Buffalo

– Cleveland at Kansas City

– Tampa Bay at New Orleans

Hát ez egy egész nagy nagy fantasztikus volt.

A masszív, kibővített NFL Wild Card hétvége az elejétől a végéig kiemelkedő volt. Még ha volt is egy kis baki – (köhög) Chicago New Orleans (köhög) -, akkor is viszonylag szórakoztató volt a sok fontos meccs áradatában.

És most még több szórakozás következik.

Két meccs szombaton, két meccs vasárnap, és ezek tele lesznek.

Lamar Jackson és Josh Allen a szombat este főszereplői, amikor a Baltimore Buffalóba megy, és megkapjuk a Brady vs. Brady 3. fordulóját. Brees, amikor a Tampa Bay New Orleansba megy vasárnap este.

Oh igen, és a Rams szombaton Green Baybe megy, a Cleveland pedig vasárnap Kansas Citybe megy, ami szintén nem rossz.

Szóval, mi fog történni?

Mint az egyetemi oldal esetében, az első tippekből indulunk ki, és onnan dolgozunk. Ahogy harmadikban mondják, mindig az első válaszoddal menj. Nem nézem meg a vonalakat, nem találgatom, hogy mik azok, aztán a végén összeadom őket.

Apropó … 6-0 egyenesen és 5-1 a spread ellen, amikor ezt csináljuk a Wild Card fordulóra.

Amikor azonban kijönnek a meccselőzetesek – miután a hét hírei megtörténnek, és még mélyebb merülés történik – ezek változhatnak és változhatnak, de …

2021 NFL Playoffs Divisional Round: Szombat

6 Los Angeles Rams az 1 Green Bay Packers ellen

Szombat, január 16

FOX, 4:35 ET

Lambeau Field, Green Bay, WI

Knee-Jerk Instant Analysis: A Rams képes volt kihúzni egy olyan Seattle-i csapat ellen, amely – valami bizarr oknál fogva – úgy gondolta, hogy a válasz arra, hogy nem tudnak betalálni a third down játékokban, az, hogy folyamatosan mélyre dobják a labdát. A Green Bay végig élesebb lesz.

Az LA D – az NFL első számú csapata – nyilvánvalóan elképesztő, de Aaron Donald sérült, és bármennyire is jó volt a Seahawks elleni teljesítmény, ez nem lesz elég a még mindig sérült Jared Goff legyőzéséhez.

A Green Bay nem fordítja el annyira a labdát, hogy itt számítana, de van egy nagyobb probléma… Green Bay.

Még majdnem egy hét van hátra, de várhatóan 20 fok körül lesz a meccs idején.

Knee-Jerk Instant elemzés:

Lamar Jackson brillírozott a Tennessee ellen, a védelem kitömte Derrick Henry-t, és ez volt az a magabiztos, kemény csapat, amely az alapszakasz végén zsinórban öt győzelemmel zárt.

A Colts mindig is nehéz meccs volt a Bills számára – ők irányítják az órát, remek sorokkal és veterán QB-vel rendelkeznek -, de Josh Allen és a Bill támadójátéka nem pislogott. Nem volt náluk olyan sokszor a labda, de amikor náluk volt, akkor robbanékonyak voltak.

Itt van a Buffalo problémája – a harmadik leindítások. Támadásban ezekből él – a liga vezetője a harmadik leérkezésekben -, de a Baltimore második az NFL-ben a harmadik leérkezések megállításában, Lamar és ez a támadás pedig negyedik a ligában a láncok mozgásban tartásában.

A Ravensnek a védelme zúg, és ott van Lamar Jackson, JK Dobbins, és egy olyan futójáték, amelynek át kell hasítania a Buffalo futóvédelmét, amely túl sok yardot ad elvitelenként.

Térdzsibbasztó azonnali elemzés:

Adjunk meg minden elismerést a Clevelandnek, hogy élesben, üvöltve és koncentráltan lépett pályára egy nehéz időszak után, vezetőedző nélkül és egy olyan támadósorral, amely a Pittsburgh elleni győzelem során végig sérült volt. Azonban nem lesz megint +5 a turnover margin, és egy kipihent Kansas City egy sokkal, de sokkal jobb első negyeddel fog előrukkolni.

Nem lesz 28-0 Cleveland.

Ez nem jelenti azt, hogy a Browns nem húzhatja be, amíg Baker Mayfield olyan jól játszik, mint Pittsburghben. Nem kockáztatott, jól szórta szét a labdát, és az a támadási dizájn, ami negligálta a Steeler pass rush-t, abszolút működhet ez ellen a Chief D ellen.

Amilyen jó a Cleveland pass rush, és amilyen erős lesz a támadás, hogy ezt továbbra is labdajátékká tegye, Mahomes túl fantasztikus lesz. Számítsunk egy shootoutra, számítsunk arra, hogy ez a Chiefsé lesz korán és végig kontroll alatt tartjuk.

Knee-Jerk azonnali elemzés:

Nem volt sok gondja a 34-23-as 1. heti győzelemmel, és november elején 38-3-ra dominált, de ez most egy erősebb, élesebb, jobb Buccaneer csapat.

Tom Brady úgy tűnik, hogy szinkronban van az összes high-end fantasy célpontjával, rengeteg időt kap, hogy dolgozzon, és segítséget kap a futójátéktól, amely Ronald Jones nélkül volt, de hatalmas napot kapott a Washington ellen Leonard Fournette-től.

A védelem pedig úgy tűnik, hogy nem sokat tudott tenni Taylor Heinecke lefogására.

A futballcsapat sosem tudta volna legyőzni a Bucsot, de Heinecke és társai nagyon-nagyon érdekessé tették a meccset.

Fújd le.

A Tampa Bay megkapta a szabad meccset a vesztes NFC keleti csapata ellen, a New Orleans megkapta a saját szabad meccsét a túlerőben lévő Chicago ellen, és most a 3. fordulóban mindketten megkapják, amit akartak.

A Tampa Bay forrón fog kezdeni – feldobva, hogy bebizonyítsa, ez most egy nagyon-nagyon más meccs lesz -, de a New Orleans lassan és egyenletesen folyamatosan termelni fog, majd a negyedik játékrész elején minden összeáll.

Michael Thomas kezd visszatérni. Alvin Kamara jól van. A Saint D úgy tűnik, hogy visszatért a groove.